Lampa 1900-tal

202384

BORDSLAMPA, svartlackerad plåt och teak, 1900-talets mitt, höjd 46 cm

Märken

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Lampa 1900-tal
Budhistorik (9 bud)
904044
750
904004
700
904004
650
903357
600
903357
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.