Andrew Healey Hislop oljemålning

202366

HISLOP, Andrew Healey (1887-1954): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad Andrew Hislop, 35x50 cm

Smärre krackelyr

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (9 bud)
905280
905278
1 300
905277
905272
903986

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.