Hugo Zuhr oljemålning (Färg och Form)

202360

ZUHR, Hugo (1895-1971): Tallar, monogramsignerad, olja på duk, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (12 bud)
936463
2 800
933718
2 600
935833
2 400
933718
935832

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.