Stolar 2 st

202359

STOLAR, 2 st, senempire, nyrenässans, en stol med plyschklädsel,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage

Rum 1

Stolar 2 st

Budhistorik (7 bud)
905227
550
903916
500
901114
450
903915
450
901114

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.