Bengt Landin litografi

202357

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med and, signerad Bengt Landin 1975, 44/200, färglitografi, 48x64 cm

Rum 3

Bengt Landin litografi
Budhistorik (5 bud)
903628
500
903131
450
903027
902557
890313

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.