Catharina Köhler oljemålning

202356

KÖHLER, Catharina (född 1944): Vishetens källa, signerad Catharina Köhler, signerad och daterad 75 a tergo, olja på duk, 115x100 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Catharina Köhler oljemålning

Budhistorik (1 bud)

900050
2013-09-07 13:48:41

2013-09-09 kl 20:39
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.