Karl Axel Pehrson litografi

202355

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska djur och växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -81, 79/500, färglitografi, bildyta 36x27 cm

Fack 8

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (18 bud)
904027
904011
904020
904011
904009
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.