Lennart Achenbrenner litografi

202354

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Romantiskt landskap, signerad och daterad Aschenbrenner 89, färglitografi 37/70, 104x73,5 cm

Med dedikation

Rum 15

Budhistorik (5 bud)
902215
897218
950
897218
500
901731
450
897218

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.