Randi Fisher akvarell på pannå

202352

FISHER, Randi (1920-1997): "Tal från balkongen", signerad Randi Fisher, akvarell på pannå, 64,5x21 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
935641
935640
2 400
933806
930323
450
926154

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.