Lennart Rodhe grafikportfölj

202342

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, portfölj med 20 färgserigrafier, 1976, signerade och numrerade Lennart Rodhe, tryckta på Hahnemüle-papper av Ove Lööf, Stockholm.
I. ca 12,5 x 17 cm S. 25 x 35 cm
LITTERATUR: Millroth 150-169

Kundcenter

Lennart Rodhe grafikportfölj

Budhistorik (7 bud)
904426
5 600
897267
5 000
895054
2 600
895052
500
894750
450

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.