Roberto Matta färgetsning

202339

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta23/100, färgetsning, 49x37 cm

Fack 9

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (11 bud)
903347
2 600
903308
2 400
903344
2 400
903308
902786

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.