Osvald Rasmussen oljemålning

202304

RASMUSSEN, Osvald (Danmark 1885-1972): Allmogeinteriör, signerad Ósv Rasmusen, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Osvald Rasmussen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
890328
700
902630
650
890328
600
902629
550
890328
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.