Albin Amelin litografi

202302

AMELIN, Albin (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, färglitografi 41/310, 49x62 cm

Något blekt

Fack 6

Albin Amelin litografi
Budhistorik (7 bud)
893423
899673
893423
600
899517
550
893423

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.