Orientmatta

202299

ORIENTMATTA, semiantik, Heriz, ca 330x262 cm

Ställvis hårdare slitage, langetteringar med skador

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
905112
15 000
896706
14 500
905090
14 500
896706
14 000
896705
11 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.