Orientmatta

202298

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Mahal, ca 353x258 cm

Något korroderad, ställvis hårdare slitage, lagningar, trampveck, långsida med smärre skada

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

895478
904389
3 800
895478
3 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.