Skrivskåp 1800-tal

202297

SKRIVSKÅP, 1800-tal, betsat trä, skrivklaff med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 197, 127x58 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre spår av äldre orangrepp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta hos Utlämningen

Rum 9

Skrivskåp 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
905100
6 400
893145
6 200
905099
6 000
893145
5 800
905098
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.