Byrå Louis XVI

202294

BYRÅ, med stenskiva, Louis XVI, Frankrike, fanérad bl a i rotfaner, dekor i intarsia med rotfaner, höjd 84, 43x90 cm, nyckel finns

Ej tillhörande stenskiva, en nyckelskylt lös, smärre fanérskador, något maskstungen

Rum 13

Byrå Louis XVI

Budhistorik (6 bud)
904849
4 800
904848
4 600
904847
4 400
901567
898769
3 800

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.