Fat porslin

202291

FAT, 2 st., porslin, 18/1900-tal, meissenliknande märke, oktagonala, genombrutet brätte, polykrom dekor, diameter ca 35 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 31

Fat porslin

Budhistorik (2 bud)

904585
4 200
898391

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.