W Binzer olja

202287

BINZER, William (Nya Zealand, 18/1900): (2) Boskap vid vattendrag, olja på pannå, signerade W Binzer, 30x40 cm

Konst, Måleri

Fack 7

W Binzer olja

Budhistorik (5 bud)
905008
905006
1 600
904413
902199
893306

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.