Barncyklar

202279

BARNCYKLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, varav två trehjulingar, tvåhjulingen märkt Skeppshult

Slitage

Nautica/Technica, Diverse

Rum 14

Barncyklar

Budhistorik (14 bud)
903546
1 400
901980
1 300
895599
901977
895599

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.