P von Schantz litografi

202270

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Lador, stämpelsignerad Pv.S, färglitografi, 212/240, 24x19 cm, rammått 39x31 cm

Fack 17

P von Schantz litografi
Budhistorik (18 bud)
903777
1 400
903775
1 300
903638
903774
903638

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.