Dekorelement beslag förgyllda

202264

DEKORELEMENT, BESLAG, RAMAR, 1800/1900-tal, förgyllda och bronserade, i låda

Diverse

Monter 28

Dekorelement beslag förgyllda

Budhistorik (1 bud)

903423
2013-09-09 16:01:15

2013-09-09 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.