Channa Bankier objekt

202262

BANKIER, Channa (född 1947): "Självporträtt", signerad och daterad Channa Bankier -97, objekt med belysning, höjd 30 cm, djup 7 cm

Plexiglas med smärre slitage

Konst, Skulptur

Monter 26

Channa Bankier objekt

Budhistorik (7 bud)
903673
903486
700
902415
500
902414
450
902412

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.