Mansporträtt oljemålning

202259

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, 73x56 cm
UTSTÄLLD: Liljevachs Konsthall 1938, "Namnlösa porträtt"

Dubblerad, krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 10

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (34 bud)
903675
9 800
903676
9 600
903675
9 400
903674
9 200
903672
9 000

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.