Lage Lindell blyerts

202251

LINDELL, Lage (1920-1980): Sittande figur vid strand - Herrvik, signerad L Lindell, blyerts, 15,5x23,5 cm;
PROVENIENS: Gröna paletten, Stockholm

Konst, Måleri

Monter 29

Lage Lindell blyerts

Budhistorik (18 bud)
901990
1 300
902371
1 300
901990
891649
901987

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.