Lage Lindell färgserigrafi

202247

LINDELL, Lage (1920-1980): Grön och gul figur, signerad och numrerad Lage Lindell, 124/124, färgserigrafi, 24x26 cm

Monter 29

Lage Lindell färgserigrafi
Budhistorik (14 bud)
903636
900
903631
850
903635
850
903631
903633
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.