Lage Lindell blandteknik

202243

LINDELL, Lage (1920-1980): "Från Huvudsta bro", signerad L Lindell, blandteknik (gouache, akvarell och blyerts), 13x15 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Monter 29

Lage Lindell blandteknik

Budhistorik (31 bud)
903626
6 600
903621
6 400
903617
6 200
903615
6 000
903614
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.