Bord 1900-tal

202241

BORD, 1900-tal, japaniserande dekor av tranor, bemålad trä, sarg med låda, höjd ca 77, 59x53 cm

Slitage

Rum 14

Bord 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
904967
899590
904966
899590
950
904965
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.