Alplandskap oljemålning

202239

LINDGREN, Hilda Octavia (1833-1917), tillskriven: Alplandskap, påskrift a tergo Hilda Lindgren Göteborg, olja på duk uppfodrad på pannå, 14x19 cm

Tryckskada, krackelyrer

Konst, Måleri

Monter 26

Alplandskap oljemålning

Budhistorik (3 bud)

895570
895565
890203

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.