Figuriner Kina

202237

FIGURINER, 2 st., keramik, Kina, He-hetvillingarna, 1800-tal, höjd 18 cm

Krackelyr

Orientaliskt, Skulptur

Monter 25

Figuriner Kina

Budhistorik (26 bud)
903548
901553
903547
901553
1 900
901426
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.