Bord 1800-tal

202236

BORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, iläggsskivor, höjd ca 76, 117-576x73 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage

Rum 14

Bord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
904544
3 600
904136
3 400
897700
3 200
904135
3 200
897700

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.