Figurscen blandteknik

202233

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1800-tal): Figurscen, blandteknik, 41x33 cm

Skador

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Rum 2

Figurscen blandteknik
Budhistorik (4 bud)

903278
500
902697
450
901013
899846

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.