Lage Lindell litografi

202232

LINDELL, Lage (1920-1980): Kvinna vid strand, signerad Lage Lindell, färglitografi, 48x62 cm

Kundcenter

Lage Lindell litografi

Budhistorik (3 bud)

891638
892564
891638

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.