Tobaksburkar i porslin

202229

TOBAKSBURKAR, 1 par, porslin, 1900-tal, med figurscener, höjd 25 cm

En burk med kantnagg och locknagg

Keramik/Porslin

Monter 25

Tobaksburkar i porslin

Budhistorik (8 bud)
896158
650
902963
600
896158
550
902961
500
896158
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.