Sidenbroderi 1800-tal

202228

SIDENBRODERI, 1800-tal, "Paul et Virgine, monogramsignerad CWH 1802, rammått 23x19 cm

Smärre fläckar, skador

Diverse

Monter 27

Sidenbroderi 1800-tal
Budhistorik (9 bud)
903529
902298
902298
900
896603
850
896603
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.