Lage Lindell silkscreen

202226

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell 45/49, silkscreen på plast, 38,5x97 cm; oramad

Smärre ytslitage

Monter 29

Lage Lindell silkscreen

Budhistorik (7 bud)
898231
2 600
903528
2 400
898231
900929
898231

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.