R McKinney Jr 4 st fotografier

202224

McKINNEY, R fotografier, 4 st., The Magic square: Perfection of the quarternity, signerade, stämplade och numrerade 1/1-2/2, gelatinsilverfotografier, vardera 16x16 cm, certifikat medföljer

Konst, Fotografi

Monter 27

Budhistorik (6 bud)
902960
500
897036
450
902959
450
897036
902958

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.