Kopia efter Jean Antoine Watteau oljemålning

202219

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Jean Antoine Watteau: Figurscen, olja på pannå, 38x58 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
903461
12 000
903456
10 000
903455
7 000
893036
5 000
890741

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.