Efter Claude Vernet oljemålning

202217

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Claude Vernet: Hamnmotiv med fartyg, olja på duk, 65x81 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (16 bud)
903471
12 000
903470
10 000
903469
8 400
903467
8 200
903466
7 200

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.