Fanny Hjelm akvarell

202212

HJELM, Fanny (1858-1944): Kustvy, signerad Fanny Hjelm, akvarell, 15x25 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Fanny Hjelm akvarell

Budhistorik (12 bud)
902200
1 300
903336
902200
900
902615
850
902200
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.