Äldre litteratur bl.a. franskt 1700-tal

202210

ÄLDRE BÖCKER, mest 1700-1800-tal, bl.a. Saint-Simon, Oeuvres complettes, 1791 (13 vol), Histoire du peuple de Dieu, 1742 (10 vol), almanackor, samtida skinnband

Vissa skador och fläckar

Böcker/Kartor

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
889854
3 400
889875
3 400
889854
2 800
889133
2 600
889853
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.