Målning 1900-tal

202209

OIDENFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Innergård med blomster, olja på duk, 90x59 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Målning 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
901882
901881
2 600
901880
901879
894694

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.