Höstlandskap gouache

202207

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Höstlandskap, signerad och daterad Gge 17 okt -94, gouache, 26x17,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Höstlandskap gouache
Budhistorik (1 bud)

901219
2013-09-07 22:56:45

2013-09-09 kl 15:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.