Roberto Matta färgetsning

202200

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad, 93/100, färgetsning, 38x47 cm

Gulnader

Fack 12

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (11 bud)
903302
2 600
903330
2 400
903302
902784
902784
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.