Prinsessan Juliana oljemålning

202199

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Dansk skola 1700-tal): Prinsessan Juliana av Danmark, olja på duk, 72x61 cm

Uppfodrad, renoverad

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (28 bud)
903346
8 000
903343
7 800
903341
7 600
903339
7 400
903337
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.