Olof Hermelin oljemålning

202198

HERMELIN, Olof (1827-1913): Figur i landskap, signerad O Hermelin, olja på pannå, 11x16 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (17 bud)
901543
3 600
901558
3 400
901543
2 600
901422
2 400
901380

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.