Martin Åberg oljemålning

202191

ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskap med vattendrag, signerad och daterad Martin Åberg 1929, olja på duk, 90x104 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 12

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
903052
550
902668
500
902217
450
901850
900686

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.