Terrin Qianlong 1736-95

202188

TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, höjd 12 cm

Lock saknas, hänklar med lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Terrin Qianlong 1736-95

Budhistorik (1 bud)

901464
2013-09-08 09:50:20

2013-09-08 kl 19:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.