Cartier, armbandsur

202185

CARTIER, armbandsur, "Tank", manuellt verk, boett i förgyllt sterlingsilver, safirglas, krona med safir, blånerade visare, modell nr 6 207267, läderband, diameter 26 mm inkl. krona

Boett med bruksslitage

Ändringar/tillägg

Fashion, Klockor/Ur

Cartier, armbandsur

Budhistorik (13 bud)
918953
2 600
918787
2 400
917311
916028
916699

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.