Oidentifierade konstnärer oljemålningar

202178

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, 1800 talets andra hälft, kustmotiv med segelbåtar och fiskare, signerade, olja på duk, 32x54 cm vardera

Båda med duklagningar

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (33 bud)
901994
8 400
901993
8 200
901991
8 000
901992
8 000
901991
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.